Svečana podjela svjedodžbi učenicima osmih razreda

Autor: Tea Kompar Jerković, 8. 7. 2022.

Danas smo se pozdravili i s našim osmašima. Želimo im puno uspjeha kod upisa u srednje škole i u budućem školovanju. Vrata naše škole uvijek su im otvorena! Sretno!

U lapadskoj školi ispraćena je još jedna generacija osmaša. Na svečanoj podjeli svjedodžbi 8. srpnja 66 učenika osmih razreda primilo je svjedodžbe, pohvalnice te prigodne poklone za izvrstan uspjeh. Učenike je pozdravila ravnateljica Nikolina Soko dodijelivši posebne nagrade učenicima „najsportašima“ šk. god. 2021./2022.  Lei Burazor (6.d) i Mateju Gojaviću (8.e). Nakon prigodnih govora razrednica proglašeni su najbolji učenici generacije: Maura Šoletić (8.d), Lovro Skvrce (8.e) i Bruna Butigan (8.f).
Našim osmašima želimo puno sreće pri upisu u srednju školu te uspješan nastavak srednjoškolskog obrazovanja.

Učiteljica Hadžira Brković počastila je naše učenike prvake u badmintonu na državnoj razini...

Više fotografija pogledajte OVDJE