Rastanak s kolegicom Mirjanom Kaznačić

Autor: Tea Kompar Jerković, 1. 6. 2022.

S početkom ove školske godine rastali smo se od dugogodišnje učiteljice i ravnateljice naše škole koja je otišla u zasluženu, kako sama kaže, penziju, a ne mirovinu.
U utorak, kada smo obilježili Dan škole, na prigodnom domjenku oprostili smo se od drage nam kolegice Mirjane Kaznačić.

Svi koji je dobro poznaju znali su da je predana poslu i svojim učenicima. Vjerujemo da će ostati takva i kad bude uživala u zasluženoj mirovini, a želimo joj da u njoj uživa. Uz prigodne poklone i govor ravnateljice, kolege iz škole dragoj su kolegici zapjevali i poželjeli da joj dani mirovine teku u zdravlju i ljubavi i da dođe u posjetu kad god poželi.