Učenici trećih razreda u posjetu Donjoneretvanskom kraju

Autor: Tea Kompar Jerković, 27. 5. 2022.

Učenici trećih razreda su prošli tjedan  posjetili Donjoneretvanski kraj.
Krenuli su u jutarnjim satima. Prvo su se spustili u Ston i posjetili solanu. Nakon marende i kraćeg odmora nastavljaju put prema Baćinskim jezerima gdje su uživali u njihovoj ljepoti.

Zatim se spuštaju u Metković u Ornitološki muzej gdje su upoznali razne ptice i saznali mnogo zanimljivost o njima i  njihovim prirodnim staništima.
Odlaze zatim do izletišta Adria, gdje su imali ručak i uživali u predivnom okolišu. Vožnja lađama je bio poseban doživljaj za njih jer od toliko ljepote zastane dah i poželiš samo uživati u tom miru.
Nakon igre i odmora, sretni i veseli uz pjesmu u autobusima vratili su se svojim kućama. Više fotografija pogledajte OVDJE.