Biskupijsko natjecanje iz Vjeronauka - drugo mjesto za Lapađane

Autor: Tea Kompar Jerković, 22. 3. 2024.

Danas se održala biskupijska razina natjecanja u Dubrovačkoj biskupiji iz Vjeronauka na kojem su sudjelovali i učenici naše škole te osvojili drugo mjesto. Učenici koji su se natjecali su Dominik Koverlica, Petra Bogdanović, Josip Butigan i Ema Barović.
Program natjecanja započeo je u 10.30 u kapelici sjemeništa gdje ih je pozdravio dubrovački biskup mons. Roko Glasnović. U 11 sati počeo je pismeni dio natjecanja, a u 13.15 kviz. Učenici naše škole pokazali su izvrsno znanje, entuzijazam i snalažljivost.
Po završetku natjecanja učenici su pošli u restoran „Rudjer“. Nakon ručka su išli u organizirani obilazak riznice katedrale.