Trećaši kao vaterpolisti

Autor: Tea Kompar Jerković, 22. 3. 2024.

Nakon europskog srebra i svjetskog zlata hrvatski reprezentativci, članovi Jug AO, ugostili su naše trećaše. Trener mlađih uzrasta Ivo Begović, uz bazen, i jugašica Nika Alamat, u bazenu, pokazivali su našim učenicima tajne plivanja i vaterpola.

U isto vrijeme u vodi Bazena u Gružu bili su vaterpolisti Juga, članovi prve momčadi, koji su imali trening pod vodstvom Vjekoslava Kobešćaka, Igora Računice i Mara Balića. Bilo nam je zadovoljstvo vidjeti i pozdraviti bivšeg hrvatskog reprezentativca i bivšeg jugaša Nikšu Dobuda.
Nakon treninga, jugašica Nika te jugaši Maro Joković, Marko Žuvela, Nikša Brzica pozdravili su učenike te se fotografirali za uspomenu. S ponosom možemo istaknuti da su Nika, Marko i Nikša nekad bili učenici naše Škole. Više fotografija pogledajte OVDJE.