Erasmus+ projekt: Las Palmas de Gran Canaria

Autor: Tea Kompar Jerković, 20. 3. 2024.

Učiteljica Gordana Rokolj je kao voditeljica ŽSV Dubrovačko -neretvanske županije, nakon prihvaćanja njezinog projekta od strane AZOO, imala priliku sa višom savjetnicom iz Splita sudjelovati u CKA1 Erasmus + projektu.

Mobilnost se održala od 11. do 16. ožujka u Las Palmasu, Gran Canaria. Posjetile su Vladin ured za obrazovanje, Trening centar za učitelje gdje su sudjelovale i na STEM konferenciji te tri osnovne škole. Upriličeno je i upoznavanje kulturnih, prirodnih i povijesnih znamenitosti otoka.
Bila je to neprocjenjiva prilika za upoznavanje drugih i drugačijih obrazovnih sustava i širenje vidika. Još jednom se slogan Erasmus + projekata "Erasmus enriches lives, opening minds" pokazao istinit.
Više fotografija pogledajte OVDJE.