Županijska smotra LiDraNo 2024.

Autor: Tea Kompar Jerković, 1. 3. 2024.

Jučer je održana županijska smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva, LiDraNo 2024., a našu školu predstavljali su sljedeći učenici:
Lucija Krstulović, (5. razred) – literarni rad “Božićna priča”, mentorica: Lenka Violić Fjorović
Lutkari (4. razred) s predstavom “Bremenski svirači” (po priči braće Grimm),
mentorica: Ivana Radaljac
Školski list “Slovo do slova” (učenici 7. i 8. razreda), mentorice: Anela Barčić i Lenka Violić Fjorović
Smotra LiDraNo je već generacijama poznata kao mjesto okupljanja kreativnih i talentiranih učenika osnovnih i srednjih škola koji dijele ljubav prema umjetnosti i stvaralaštvu. Njihov glavni cilj jest predstaviti svoju školu u najboljem svjetlu te pokazati što su sve marljivo spremali tijekom školske godine.
Školski list “Slovo do slova” predložen je za državnu razinu smotre. Ovom prilikom želimo se zahvaliti svim našim učenicima i njihovim mentoricama, a novinarima OŠ Lapad želimo puno sreće u daljnjem radu.