ODBOJKAŠI IZBORILI NASTUP na Županijskom natjecanju

Autor: Tea Kompar Jerković, 15. 2. 2024.

Nakon dužeg vremena naša je škola bila domaćin jednog školskog sportskog natjecanja. U utorak, 13. veljače, odbojkašice su odigrale prvo kolo gradskog natjecanja.
Lapađanke su upisale pobjedu protiv OŠ Marina Getaldića (2:0) i poraz od OŠ Mokošica (2:1). Drugo i treće kolo igra se 28. veljače i 4. ožujka. Najbolje dvije škole nastupit će na Županijskom natjecanju.

Dječaci su dan poslije sjajnom igrom dokazali da još uvijek igraju najljepšu odbojku u Gradu. Nanizali su pobjede bez izgubljenog seta protiv: OŠ Marina Držića, OŠ Ivana Gundulića i OŠ Mokošica.
Pod stručnim vodstvom prof. Hadžire Brković boje naše škole su branili:
M. Gojavić, M. Bajurin, I. Marinović, T. Stojanović, P. Tudeško (8.d), L. Bratičević, I. Ivanković (8.c), A. Maslać, R. Klešković (8.e),
D. Tabaković (7.d) i M. Smokvina (6.e).
Čestitke i želimo vam puno sportske sreće na Županijskom!