Drage osmašice i osmaši! Poštovani roditelji!

Bliži se vrijeme upisa u srednju školu stoga Vas molimo za suradnju sa školom i razrednicima te za praćenje i pravovremeno izvršavanje svih vaših obaveza vezanih uz upis u srednju školu.

Na ovoj stranici možete pronaći sve dostupne informacije vezane za upise u srednju školu.

Za sve dodatne informacije oko upisa možete se obratiti razrednicima ili članovima upisnog povjerenstva:

psihologinji Sumejji Brković i pedagoginji/socijalnoj pedagoginji Miri Šejtanić te učitelju informatike Goranu Novaku.

Mrežna stranica Nacionalnoga informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole: https://www.upisi.hr.

Hrvatski zavod za zapošljavanje i ove godine financira liječničke preglede za upis učenika u 1. razred srednje škole

Deficitarna zanimanja za koja će PU Dubrovnik snositi trošak liječničkih pregleda u svrhu upisa učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2022/2023 su, kuhar, kuharski tehničar, medicinska sestra/medicinski tehničar. Broj pregleda je ograničen.

Molim da obavijestite zainteresirane učenike i uputite ih da se jave i dođu po uputnicu na Zavod za zapošljavanje, V. Nazora 5. svaki dan od 7 do 15 sati . Oni sami dogovaraju termin pregleda na medicini rada u Ustanovi Glavić, 435565.