Obavijest o prvom danu škole i početku nastavne godine 2024./2025. u OŠ Lapad

Dragi učenici i poštovani roditelji,

započela nam je još jedna školska godina. Veselimo se ponovnom dolasku naših učenika u školu!

Nastava za učenike 2. – 8. razreda počinje u ponedjeljak, 9. rujna 2024. u 8:00 sati i traje do 9:30 sati.

Učenici razredne nastave udžbenike će preuzeti prvi nastavni dan u školi pa je potrebno ponijeti školsku torbu. Učenicima predmetne nastave udžbenike će podijeliti predmetni učitelji na prvom nastavnom satu njihova predmeta.

Prvi nastavni dan za učenike prvih razreda započinje svečanim prijemom u ponedjeljak, 9. rujna 2024. godine, u 10:00 sati ispred glavnog ulaza Osnovne škole Lapad, prigodnim programom uz obraćanje ravnateljice škole, predstavnika osnivača Grada Dubrovnika i upoznavanjem djece i roditelja s učiteljicama.

Učenici prvih razreda dolaze u pratnji roditelja i bez školskih torbi. Nakon svečane priredbe učenici u pratnji učiteljica idu u svoje učionice gdje će se zadržati 30 minuta.

Roditeljski sastanci  za učenike prvih razreda održati će se  u četvrtak, 5. rujna 2024.g. u 17:00 sati,  kao i roditeljski sastanci za učenike 1. razreda koji će pohađati produženi boravak.

Produženi boravak za učenike prvih i drugih razreda počinje u utorak, 10.9.2024.g., od 11:30 do 16:30 sati.

Svim učenicima, a posebno prvašićima, njihovim roditeljima i učiteljima želimo dobar početak te puno uspjeha u novoj školskoj godini!