Kaufland škola voća i povrća u šk. god. 2024./2025. je OŠ Lapad

Hvala svima na glasovima!!!

Partnerske škole Kauflanda u školskoj godini 2024./2025. svaki će tjedan preuzimati besplatno svježe voće i povrće za sve svoje učenike.

Gotovo 80 tisuća glasova građana odlučilo je koje će škole biti partnerske škole Kauflanda u školskoj godini 2024./2025. i svaki tjedan preuzimati besplatno svježe voće i povrće za sve svoje učenike.

Zahvaljujemo školama na rekordnom broju prijava ove godine, kao i svima koji su glas dali školi svog ViP školarca!

Za svaku trgovinu Kauflanda u Hrvatskoj te logističko-distributivni centar i ove je godine odabrana po jedna partnerska osnovna škola, a dodatno je odabrano i 6 javnih ustanova koje se isključivo bave pružanjem osnovnoškolskog obrazovanja djeci s teškoćama u razvoju.