Dobro nam došli, prvašići!

Diljem Hrvatske u školske su klupe danas prvi put sjeli prvašići diljem Hrvatske.

Tako je bilo i u Osnovnoj školi Lapad gdje su novopečene školarce u pratnji roditelja prigodnim programom dočekali četvrtaši, ali i ravnateljica Željana Pavlović te gradonačelnik Grada Dubrovnika Mato Franković.

Ravnateljica je prvašićima poželjela sretan prvi dan škole te ih ohrabrila i poželjela da im svaki dan u školskim klupama bude sretan i uspješan. Gradonačelnik Mato Franković pozdravio je prvašiće, roditelje i učiteljice te svima poželio puno zdravlja i veselja u novoj školskoj godini.

Naši četvrtaši prvašićima su pripremili i prigodni program uz mnoštvo recitacija, glazbe i pjesme kako bi li im ovaj važan i stresan dan u životu učinili što lakšem i ljepšim. Program su pripremili sa svojim učiteljicama Gordanom Hajdić Nodilo, Ivanom Matijević i Emilijom Vlašić.

Naša škola ove je školske godine bogatija za tri prva razreda, a njihove učiteljice su Marijana Pasqualicchio, Ivana Lučić i Ivana Radaljac, a učiteljice u produženom boravku su Dragana Zorić i Dora Milošević.

Draga djeco, od danas ste učenici Osnovne škole Lapad na ponos svojim roditeljima i radost svima nama, djelatnicima ove škole. Dobro nam došli! Radujte se i osjećajte se kao doma!