Projekt „Volim šume!“

Projekt „Volim šume!“

U projektu „Volim šume!“ sudjelovali su i učenici 1.c razreda Osnovne škole Lapad. Svojim likovnim radovima na temu šuma pridružili su se velikom projektu pošumljavanja u kojem se za svaki pristigli crtež sadi nova sadnica stabla. Na taj su način naši prvašići...
Skip to content