> 5.c

Vuk i sedam kozlića

Ovog puta nismo bili Luka, Antonio K., Matea, Ana, Iva, Borna, Valentino,Mislav,Antonio V., bili smo  Vuk i sedam kozlića, a Romana je bila pripovjedač. Pogledajte pažljivije fotografije u galeriji pa ćete vidjeti kako nam je bilo zabavno!

This time we weren't Luka, Antonio K., Matea, Ana, Iva, Borna, Valentino,Mislav, Antonio V. Romana was the narrator and we were The wolf and the seven kids.   Take a closer look at the photos in the gallery!  It was such fun!

(5.C)

Valentinovo - Radionica

U 5.c razredu smo proslavili Valentinovo!

Nakon što smo izmijenili pokončiće i čestitali jedni drugima ovaj dan ljubavi i prijateljstva, pravili smo raznobojne ruže od papira. Ukrasili smo razredni pano porukama ljubavi i velikim buketom ruža.

Evo kako je to izgledalo!

Pogledajte u galeriji.

Vijesti iz 5. c

POSJET MUZEJU VISIA CENTRUM 5D I KINU SLOBODA

Učenici petih razreda u pratnji svojih razrednika posjetili su muzej VISIA CENTRUM 5D i KINO "SLOBODA". Što smo naučili i što smo sve iskusili pogledajte u našoj PPT prezantaciji u prilogu.

5.razredi - posjet muzeju i kinu.ppt