OŠ Lapad za Dječji šareni ulaz

Autor: Tea Kompar Jerković, 9. 5. 2023.

Draga djeco i roditelji, Klinika za pedijatriju KBC-a Zagreb hitno treba igračke stoga se i naša škola odlučila priključiti ovoj akciji koju je pokrenula magistra sestrinstva KBC-a Zagreb, sestra Bernardica Pavlić Pračić, a putem koje svaki mališan koji dođe na pregled dobije na poklon igračku.

Igračka mora biti čista, umotana po jedan komad u vrećicu ili prozirnu foliju i sl. Poželjno je da dijete napiše lijepu poruku ili kratko pismo uz igračku.

Na ovom svijetu malo je što vrjednije od dječjeg osmijeha, a upravo hvalevrijedna akcija sakupljanja igračaka za djecu na Klinici za pedijatriju Kliničkog bolničkog centra Zagreb, svakodnevno donosi osmijehe na dječja lica malih bolesnika koji se liječe na Klinici.

Učenici svoje igračke mogu donijeti svojim razrednicima do 15.5. a nakon toga će biti zapakirane u kutije i poslane za Zagreb!

Hvala!