Učenici 1.a s učiteljicom posadili vrt u školskom dvorištu

Autor: Tea Kompar Jerković, 29. 5. 2022.

U skladu s uređivanjem i uljepšavanjem školskog okoliša 1.a razred uredio je jedan mali cvjetnjak ispred ulaza u učionice prvih razreda.

Sadnice raznobojnih cvjetova i ostale sadnice ukrasnog bilja nabavili smo susretljivošću i donacijom Jadranskih luksuznih hotela iz Dubrovnika te im se učiteljica Gordana i prvašići 1.a razreda od srca zahvaljuju. Akcija je u odgojnom i edukativnom smislu bila vrlo uspješna, djeca su se silno veselila i bila vrlo zauzeta oko sadnje cvijeća i uređenja vrta. Osim spomenutog ukrasnog bilja lukovice sunovrata poklonila je gospođa Matea Razum majka našeg prvašića Jakova. Ciklame je poklonila i pomagala posaditi gospođa Maja Krile mama prvašice Mie. I njima također velika hvala.

Uz svakodnevnu brigu i redovito zalijevanje naš cvijetnjak svako jutro prelijepim bojama pozdravlja učenike i njihove roditelje. Veseli pozdrav svima šalju prvašići 1.a i učiteljica Gordana Hajdić Nodilo.